Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 245 komentarzy

Pytajnik

Pytający - zaniepokojony zorganizowanym lekceważeniem władz i mainstreamowych mediów ważnymi tematami nie tylko dla naszego kraju, zadaje pytania

Pytania do Donalda Tuska nie tylko o nasze F16

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzieję się sporo nie tylko na naszym podwórku. U nas ci którzy okupują i okradają naród organizują debaty na temat tego jak chcesz być okradany. Czy przez rząd, czy przez OFE i rząd. Nieodpowiedzialni obywatele nie potrafią zadbać o swoją przyszłość, słychać najczęściej w odpowiedzi na proste pytanie: Dlaczego mamy przymus ubezpieczeń? Co ciekawe Ci sami nieodpowiedzialni obywatele wybierają tych co zasiadają w parlamencie.

Dzieję się sporo nie tylko na naszym podwórku. U nas ci którzy okupują i okradają naród organizują debaty na temat tego jak chcesz być okradany. Czy przez rząd, czy przez OFE i rząd. Nieodpowiedzialni obywatele nie potrafią zadbać o swoją przyszłość, słychać najczęściej w odpowiedzi na proste pytanie: Dlaczego mamy przymus ubezpieczeń? Co ciekawe Ci sami nieodpowiedzialni obywatele wybierają tych co zasiadają w parlamencie.

Więc jeśli my nie potrafimy zadbać o własne bezpieczeństwo to jak o nie dbają ci którzy się tego podjeli? Zadam kilka pytań by naszkicować moje niepokoje z mojego punktu siedzenia. Znając tylko pytania i możesz zacząć myśleć nieco inaczej niż jeszcze przed momentem. Znając odpowiedzi to już wogóle bylibyśmy dlaeko do przodu. Moze odpowiedzi uzyskamy od Donalda Tuska.

Premier ma się pojawić w sobotnim programie Drugie Śniadanie Mistrzów. Dlatego jeśli znasz któregoś z tych panów Marcina Mellera, Pawła Kukiza, Tomasza Lipińskiego i Zbigniewa Hołdysa, to napisz do niego ważne pytania, niech przycisną premiera, niech uświadomią społeczeństwo. Można to zrobić także przez oficjalną stronę, ale czytając tamte pytania mam wrażenie, że przeszły już przez sito cenzora. W sobotę zapowiadana jest nad Polską chmura radioaktywna z Japonii wiec uważam, że premier się nie pojawi w programie choćby z tej przyczyny.

 

Jeśli jednak premier pojawi się, to na jakie pytania dobrze poznać odpowiedz (nawet nieszczerą)?

 

Bezpieczeństwo, mają zapewnić nam samoloty F16. Już słyszę w radiowej Trójce, że powinno się ich użyć w Libii, „bo przez Kaddafiego mamy drogą benzynę”. Zastanawiam, się wtedy jak owieczki w innych krajach będą programowane jeśli nasz kraj w przyszłości będąc potentatem w wydobyciu, podwyższy ceny gazu łupkowego. Jeśli wykorzystać wszystkie surowce na terenach RP, które są na wyciągnięcie dzisiejszych technologii, to możemy śmiało planować zyski, z koncesji za wydobycie. Proszę się przyjrzeć czy Prawo geologiczno-górnicze zabezpiecza długoletni interes Skarbu Państwa. Już warto uwzględnić stałą rzekę zysku z łupków i innych kopalin dla budżetu, którego sporą i cały czas powiększającą się częścią są zobowiązana ZUS. Jestem przekonany, że dziś przed atakiem któregoś z bliższych bądź dalszych sąsiadów nie jesteśmy wstanie obronić terytorium IIIRP tylko „efkami” i pokonanymi przez opady śniegu atrapami rakiet z amerykańską obsługą. Ale zapomnijmy o zagrożeniu z Ziemi. Słońce może pokazać swoją siłę i silniejszym impulsem elektromagnetycznym zniszczyć infrastrukturę do przesyłu prądu oraz elektronikę, co spowoduje efekt Carringtona. Czy opracowany jest plan działań administracji publicznej w sytuacji takiego impulsu? Prawdopodobnie po takim impulsie nasze dęblińskie orły nie polatają na uziemionych przez impuls F16, ale możliwe, że stare migi odpalą. Obrony terytorialnej tzw. „wojska Szeremietiewa” nie stworzono, to teraz warto tworzyć struktury, oparte na setkach czy nawet tysiącach autonomicznych ośrodków napędzanych tanią energią z wnętrza Ziemi. Rozproszenie małych samodzielnych elektrowni w oparciu o zasoby wydobywane z Ziemi, zamiast budowa jednej elektrowni atomowej wydaje się dawać większe korzyści przy prawdopodobnym w czasie scenariuszu z impulsem elektromagnetycznym.

 

Grał Pan w karty? Jak palił pan marihuanę to pewnie Pan grał. Można zakładać się wzajemnie o to kto ma lepszą kartę. Jednak dziwnym trafem choć zakłady wzajemne w Polsce są dozwolone także za pomocą aplikacji w naszych komputerotelefonach, , to poker Texas Hold’em jest nielegalny poza kasynem. Masa ludzi, grających w pokera łamie prawo, tak jak masa młodzieży jest karana za posiadanie worka trawy. Kto płaci za cały aparat sprawiedliwości i uchwalanie prawa promującego karanie tych, którzy popełnili bezsensowne przestępstwom w którym po za skazanym nie ma innej ofiary? Kiedy zniesie Pan prohibicję na inne narkotyki? Za posiadanie nikotyny i alkoholu nie jesteśmy karani i jakoś żyjemy, więc odwagi. 

 

Podpisy z referendum 4xTAK już dawno zmielone, a hasła nadal nie zrealizowane.  Sprawdzi Pan kto poprze ustawę o JOW w sejmowym głosowaniu tak by najbliższe wybory odbyły się tak jak życzył sobie tego milion obywateli których podpisy zebraliście? Czy nie chciałby Pan być premierem państwa, którego obywatele żyją w raju podatkowym?

 

Dużo się mówi o wprowadzeniu nas do strefy euro, a mało się mówi o prawdziwym pieniądzu jakim są metale szlachetne. Przypominam, że spółka KGHM SA której większościowym właścicielem jest Skarb Państwa, jest czołowym producentem srebra w Europie, a srebro lokacyjne opłaca się naszym rodakom kupować w RFN ponieważ podatek VAT na srebro wynosi 7% a nie 23%. Nasze mennice są znane i uznawane na świecie. Surowiec plus świetne mennice powinny bić monety na 3 zmiany w dzisiejszych czasch. Czy zniesie Pan podatek VAT od srebra, palladu i platyny inwestycyjnej?

 

Dla kogo Pan pracuje?

Często bywa Pan z innymi ministrami w Izraelu?

Czy obecnie jesteśmy w stanie wojny? Jeśli tak to z kim? Jeśli nie, to co robimy np. w Afganistanie?

Jakie stosunki dyplomatyczne mamy z Libią?

Czy zamierza podpisać pierwszy po II Wojnie Światowej traktat pokojowy z RFN?

Kto decyduje o tym czy zaatakujemy Libię, czy jakikolwiek inny kraj naszymi F-16? W jakim trybie się to odbywa, czy potrzebna jest zgoda parlamentu, prezydenta na taki atak?

Czy tak jak wielu przywódców państw Ameryki Południowej uzna Pan państwo Palestynę?

Na 15 maja br. planowana jest 3 Palestyńskie Powstanie czyli Third Palestinian Intifada, przyłączy się Pan?

 

 

Zainspirowany:

Kim myślicie, że jesteście?

Если завтра война

Imperium Rzymskie rządzi do dziś

Psychodeliczna nauka

LSD: In side

KOMENTARZE

  • geszeft walki o wolność nie naszą
    gdy ktoś jest zawzięcie atakowany przez media, to wbudza moje zainteresowanie. jak słusznie zauważył farrakhan, jeśli chcą kogoś zniszczyć, to muszą z niego zrobić potwora. to bardzo skuteczna metoda, bo przeciętny obywatel jest łakomy sensacji i bezkrytycznie połyka wszelkie wieści, jakie podsuwają media.
    kaddafi- wszyscy już wiedzą, że tyran, komuch, muzułmanin(?), pastuch, bękart, morderca własnego ludu...a na dodatek przez niego ropa poszła w górę!!! - donosi trójka. ten ostatni argument może zaważyć i żołnierz polski znowu zasłynie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej